ASO Wachowiak jest pierwszą i obecnie jedyną w Polsce firmą oferującą pełne naprawy wtryskiwaczy Bosch Common Rail wykonywane zgodnie z technologją firmy Bosch.

Naprawy wtryskiwaczy Delphi Common Rail z paskiem kodowym C3I oraz pompowtryskiwaczy Delphi E1 do samochodów Volvo FH-12 i FH-16 w ASO Wachowiak są już dostępne.

sprzedaż
17 wrzesień 2019,  

O nas

Od ponad 30 lat firma „Wachowiak” wykonuje naprawy pojazdów mechanicznych z silnikiem Diesla.

All Top-quality ingredients identical to the brand ones will guarantee the undeniable effectiveness of treatments.http://www.rxoncanadian.com
Zakres świadczonych przez firmę usług obejmuje samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy, ciągniku, sprzęt ciężki i kolejowy, silniki stacjonarne i mobilne. W bogatej historii firmy miały miejsce naprawy nietypowych silników specjalistycznych i krótkoseryjnych.

Z biegiem lat firma Wachowiak wyspecjalizowała się w naprawach silników wysokoprężnych i aparatury wtryskowej do nich. Właściwie wybrany kierunek rozwoju firmy zaowocował uzyskaniem przez nią najwyższej klasy autoryzacji producentów aparatury paliwowej takich jak Bosch, Delphi, Stanadyne, Siemens, Zexel oraz autoryzację w naprawach silników Deutz. Uzyskanie tych autoryzacji pozwoliło firmie na wprowadzenie w swoją działalność najbardziej zaawansowanych nowoczesnych technologii napraw oraz otworzyło możliwość wykonywania napraw gwarancyjnych.

Autoryzowany dostęp do informacji technicznych poszczególnych producentów pozwolił firmie na odpowiednie jej wyposażenie w zakresie kompleksowej oceny stanu technicznego towarów z grupy Diesla oraz na otrzymanie akceptacji działalności opiniodawczej ze strony producentów.

Ciągła kontrola procesu technologicznego, modyfikacja procedur wewnętrznych, utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych usług, zapewnienie obsługi posprzedażowej oraz skrócenie czasu napraw i podwyższenie jakości obsługi klientów – to są priorytetowe kierunki rozwoju firmy.  >>>>